Chill4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala trola al' bez kontrolora™ 3

+17
Zizou
RamaPFC
Partizan FOREVER
alen_petrin
B.M.K.
6apa6a
Dedza Car
blackwhite
biske028
zlaxy
Deki
nikmar
zika
Popara_87
NikolaReal
Toja
NukeR
21 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od RamaPFC Ned 27 Apr 2008 - 21:57

TojaVO ::dosta ovde politike,
mozda tito nije bio savrsen, al nije ni bio toliko djubre ko onaj magarac Draza i TACKA

Nije ovo politika, ovo je mala pesmica:
Ajmo ceo stadion, ajmo ceo stadion... (Na ritmu 'Zeko Lopove')
Kunemo se braco Titu, naduvo' se NukeR kitu, NukeRu Pickooo, NukeRu Pickoooo...
Moze NukeR da ga pusi, Ustasa je on u dusi, NukeRu Pickooo, NukeRu Pickoooo...



Koji magarac Draza? rofl
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 26
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Toja Ned 27 Apr 2008 - 22:14

Dragoljub Draza Mihailovic - prokleti cetnik (najveca izdajica roda svog)
da nastavim sa atributima?
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Dedza Car Ned 27 Apr 2008 - 22:24

Drazo lopove jebemo ti sve,sve tvoje kaplare iz sume Valjevske, picke bradate.

Tito lopove jebomo ti sve,sve tvoje drugove iz partije crvene,picke ustaske.

I na kraju: DEDZO lopove ,jebes ih sve u mozak ne zdravi, Dedzo mangupeeeeeeeeee
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od blackwhite Ned 27 Apr 2008 - 22:27

,,letooo je bilo kad si otislaa,ovo letooo meee na tebeee podseca,,

PILOTI ave
blackwhite
blackwhite
Grobarcina

Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od RamaPFC Ned 27 Apr 2008 - 22:34

Dedza Car ::Drazo lopove jebemo ti sve,sve tvoje kaplare iz sume Valjevske, picke bradate.

Tito lopove jebemo ti sve,sve tvoje drugove iz partije crvene,picke ustaske.

Dedzo lopove, jebemo ti sve, sve tvoje banove, i zute kartone, ti si majstor breeeee... rofl
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 26
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od zlaxy Ned 27 Apr 2008 - 23:00

draza ave:
zlaxy
zlaxy
Forumash
Forumash

Broj poruka : 592
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Toja Ned 27 Apr 2008 - 23:13

omg zlaxy...
kako mozes da postujes tu bradatu izdajicu, koji se jebo sa svim svabama 6 puta dnevno da bi prave srbe poubijali pu:
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od zlaxy Ned 27 Apr 2008 - 23:25

nije on ubijao srbe nego komunjare koje su se protivili crkvi
jugosloveni clapping jug,jug,javi se
zlaxy
zlaxy
Forumash
Forumash

Broj poruka : 592
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Toja Ned 27 Apr 2008 - 23:35

a sta treba, da je crkva vrhovni cin u Srbiji? Da idem u skolu u crkvu, i da mi se 90 % predmeta zove veronauka? Ma nemoj...
Draza je izdajica koji je okreno ledja srbiji i otisao na stranu svaba
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od RamaPFC Ned 27 Apr 2008 - 23:40

ave Jugoslavija ave
ave Dedza ave
ave Rusija ave
ave Tito ave
ave Car ave
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 26
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Toja Ned 27 Apr 2008 - 23:48

a ja :D
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od RamaPFC Ned 27 Apr 2008 - 23:51

TojaVO ::a ja :D

ave Toja Broz, dobar skroz ave
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 26
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Toja Ned 27 Apr 2008 - 23:54

ahahaha XD
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Zizou Pon 28 Apr 2008 - 1:31

pu: pu: pu:
Zizou
Zizou
Spamer
Spamer

Broj poruka : 284
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Zizou Pon 28 Apr 2008 - 1:33

hiukzujflfhljhlf
Zizou
Zizou
Spamer
Spamer

Broj poruka : 284
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od RamaPFC Pon 28 Apr 2008 - 1:39

Zizou picka... fuckyou

Spamuj na Pes-Serbia ako smes... thumbdown
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 26
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od NikolaReal Pon 28 Apr 2008 - 3:54

RamaPFC ::Zizou picka... fuckyou

Spamuj na Pes-Serbia ako smes... thumbdown
Rama picka
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Zizou Pon 28 Apr 2008 - 4:23

RamaPFC ::Zizou picka... fuckyou

Spamuj na Pes-Serbia ako smes... thumbdown

pusi kurac pederu jedan hang

nikolaReal aveave

Mars u hag,duso prodana hang
Zizou
Zizou
Spamer
Spamer

Broj poruka : 284
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od NukeR Pon 28 Apr 2008 - 6:16

E ovako,
Jebem vam majku glupu svima koju pljujete drazu jer ste glupa ustaska stoka, ako vam se svidja seljak tito, mozete odmah da idete u hrvatsku i tamo da nastavite da zivite jer ste stoka nevidjena!
"I da vodis 10-0 pesma ti se nebi cula, jugoslavijoooooo jugoslavijoooooooo" i svi vi jugonostalgicari da mi lepo popusite kurac pizda li vam materina pogana glupava, mrs u bosnu, hrvatsku, sloveniju, makedoniju, ma gde hocete, mrs iz srbije govna jedna! Rama je ionako u holandiji pa tamo suruje sa onom stokom, zato mu je i tito dobar jer su svi bili stoka i ostace. Mrs u hag!
Ti tojo jedi govna i ne seri o Drazi, jebem vas u usta zvalava, nemoj da mi dirate Drazu, posto je on rodjen u Ivanjici kao i ja, i njegov spomenik je 10 metara od moje skole jebem li vam familiju glupu!

"Od Topole,od Topole, Pa do Ravne Gore, Sve su straze,sve su straze, Djenerala Draze.
A patrole,a patrole, Kalabic Nikole. Izvidnica,izvidnica, Pavla Djurisica. Prethodnica,prethodnica, Vojvode Djujica. A zaseda,a zaseda, Rachica odreda."


"Srpska mi truba zatrubi, iz toga sela Drenova, Srpska mi truba zatrubi, iz toga sela Drenova.
Sprem'te se sprem'te cetnici, silna ce borba da bude, sprem'te se sprem'te cetnici, silna ce borba da bude.
Zagrmi Draza vojvoda, bacajte bombe cetnici, zagrmi Draza vojvoda, bacajte bombe cetnici.
Iz ove nase pobede, radja se sunce slobode, iz ove nase pobede, radja se sunce pobede!"

"Nad Kraljevom ziva vatra seva, da vidimo kog cetnika nema. Nema Sine,nema ni Deroka, ta Drazina dva najbolja oka. Naseg Sinu ubili su Nemci, presekli ga mitraljeski meci. A Deroka mladog kapetana, mucki ubi ceta Partizana."

"Na planini,na Jelici, sastali se,svi cetnici. Sastali se pa govore, petokraku da obore. Da obore,jer ne valja, ona nece Petra kralja. Ona neda srpskom rodu, ljudsko pravo i slobodu. Svi cetnici, Ravne Gore, zbijajte se u redove. U redove, brat do brata, da skinemo jaram s vrata."

"Morem plovi jedna mala barka, morem plovi jedna mala barka, a u barci kralja Petra majka, a u barci kralja Petra majka.
Morem plovi, ne boji se mina, morem plovi, ne boji se mina, posla majka da potrazi sina, posla majka da potrazi sina.
Posla majka, sina da potrazi, posla majka, sina da potrazi, pa se javlja djeneralu Drazi, pa se javlja djeneralu Drazi.
Cica Drazo, gde je moje dete, cica Drazo, gde je moje dete, cuvaju ga srpske bajonete, cuvaju ga srpske bajonete!"
NukeR
NukeR
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1450
Godina : 31
Lokacija : Stadion JNA
Omiljeni klub : PARTIZAN
Datum upisa : 28.02.2008

https://chill4ever.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od NukeR Pon 28 Apr 2008 - 6:23

P.S. vi titovci pogledajte na youtube "Digitalni andjeo - Zig zveri" indusi
NukeR
NukeR
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1450
Godina : 31
Lokacija : Stadion JNA
Omiljeni klub : PARTIZAN
Datum upisa : 28.02.2008

https://chill4ever.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od zlaxy Pon 28 Apr 2008 - 8:41

lol pocecu i da gotivim ovog indijanca lol

NukeR ::
"I da vodis 10-0 pesma ti se nebi cula, jugoslavijoooooo jugoslavijoooooooo" i svi vi jugonostalgicari da mi lepo popusite kurac
Rama je ionako u holandiji pa tamo suruje sa onom stokom, zato mu je i tito dobar jer su svi bili stoka i ostace. Mrs u hag!
Ti tojo jedi govna i ne seri o Drazi, jebem vas u usta zvalava, nemoj da mi dirate Drazu
tri prsta
zlaxy
zlaxy
Forumash
Forumash

Broj poruka : 592
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Toja Pon 28 Apr 2008 - 10:53

NukeR ::E ovako,
Jebem vam majku glupu svima koju pljujete drazu jer ste glupa ustaska stoka, ako vam se svidja seljak tito, mozete odmah da idete u hrvatsku i tamo da nastavite da zivite jer ste stoka nevidjena!
"I da vodis 10-0 pesma ti se nebi cula, jugoslavijoooooo jugoslavijoooooooo" i svi vi jugonostalgicari da mi lepo popusite kurac pizda li vam materina pogana glupava, mrs u bosnu, hrvatsku, sloveniju, makedoniju, ma gde hocete, mrs iz srbije govna jedna! Rama je ionako u holandiji pa tamo suruje sa onom stokom, zato mu je i tito dobar jer su svi bili stoka i ostace. Mrs u hag!
Ti tojo jedi govna i ne seri o Drazi, jebem vas u usta zvalava, nemoj da mi dirate Drazu, posto je on rodjen u Ivanjici kao i ja, i njegov spomenik je 10 metara od moje skole jebem li vam familiju glupu!

"Od Topole,od Topole, Pa do Ravne Gore, Sve su straze,sve su straze, Djenerala Draze.
A patrole,a patrole, Kalabic Nikole. Izvidnica,izvidnica, Pavla Djurisica. Prethodnica,prethodnica, Vojvode Djujica. A zaseda,a zaseda, Rachica odreda."


"Srpska mi truba zatrubi, iz toga sela Drenova, Srpska mi truba zatrubi, iz toga sela Drenova.
Sprem'te se sprem'te cetnici, silna ce borba da bude, sprem'te se sprem'te cetnici, silna ce borba da bude.
Zagrmi Draza vojvoda, bacajte bombe cetnici, zagrmi Draza vojvoda, bacajte bombe cetnici.
Iz ove nase pobede, radja se sunce slobode, iz ove nase pobede, radja se sunce pobede!"

"Nad Kraljevom ziva vatra seva, da vidimo kog cetnika nema. Nema Sine,nema ni Deroka, ta Drazina dva najbolja oka. Naseg Sinu ubili su Nemci, presekli ga mitraljeski meci. A Deroka mladog kapetana, mucki ubi ceta Partizana."

"Na planini,na Jelici, sastali se,svi cetnici. Sastali se pa govore, petokraku da obore. Da obore,jer ne valja, ona nece Petra kralja. Ona neda srpskom rodu, ljudsko pravo i slobodu. Svi cetnici, Ravne Gore, zbijajte se u redove. U redove, brat do brata, da skinemo jaram s vrata."

"Morem plovi jedna mala barka, morem plovi jedna mala barka, a u barci kralja Petra majka, a u barci kralja Petra majka.
Morem plovi, ne boji se mina, morem plovi, ne boji se mina, posla majka da potrazi sina, posla majka da potrazi sina.
Posla majka, sina da potrazi, posla majka, sina da potrazi, pa se javlja djeneralu Drazi, pa se javlja djeneralu Drazi.
Cica Drazo, gde je moje dete, cica Drazo, gde je moje dete, cuvaju ga srpske bajonete, cuvaju ga srpske bajonete!"
AJ MOLIM TE CUTI
imas 1 iz istorije i nemas POJMA!!!!!!!!!!!!
da ti je stalo da znas nesto o toj bozjoj izdajici mamu mu bradatu jebem, procitao bi makar jednu lekciju iz II svetskog rata koju NISU CETNICI PISALI!
Meni govoris streberu, al ja makar znam nesto, a ne ti nemas pojma ni o cemu, pa pljujes po meni i mislis da si faca i neki pametan, a nemas pojma... Pa i svaki cetnik (koji zna) ce reci da je draza otisao na stranu svaba (jebo ga hitler)
I NEMOJ PAMETOVATI VISE DOK NESTO NE NAUCIS
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od zlaxy Pon 28 Apr 2008 - 11:36

ako si mu rekao
zlaxy
zlaxy
Forumash
Forumash

Broj poruka : 592
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od blackwhite Pon 28 Apr 2008 - 11:52

Jebali vas i draza i tito i u dupe!

Milos Obilic
ave

Car Lazar ave

Stefan Neamnjic ave
blackwhite
blackwhite
Grobarcina

Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Toja Pon 28 Apr 2008 - 12:00

tako je bleki ave
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala trola al' bez kontrolora™ 3 - Page 38 Empty Re: Mala trola al' bez kontrolora™ 3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu