Reprezentacija Srbije Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

Chill4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Chill4ever


 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Reprezentacija Srbije

Ići dole 
+4
Coa
blackwhite
Toja
B.M.K.
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
B.M.K.
Spamer
Spamer
B.M.K.


Broj poruka : 487
Godina : 31
Lokacija : Sid
Omiljeni klub : Ima Dosta
Datum upisa : 01.03.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySre 19 Mar 2008 - 1:19

Đukić: Kežman i Pantelić se ne uklapaju
Ponedeljak, 17. mart 2008. 22:27

Miroslav Đukić, selektor Srbije, odredio je 20 fudbalera za prijateljski meč sa Ukrajinom, 26. marta u Kijevu, a na njemu nema ponovo mesta za napadače Mateju Kežmana i Marka Pantelića, koji iz kola u kolo tresu mreže u dresu Fenerbahčea i Herte...

"Smatram da ovi igrači, za sada, nisu potrebni! Zovem samo one od kojih mogu da očekujem da će uvek ispuniti zadatke, pošto je moj cilj da stvorim takmičarski tim. Moj je izbor i moja je odgovornost za rezultate reprezentacije Srbije", izjavio je Đukić za "Novosti".

U javnosti se polemiše da Kežman nije u timu zbog eventualnog narušavanja atmosfere, o čemu se priča još od SP u Nemačkoj 2006. godine.

"Ne osvrćem se na čaršijske priče i one me ne zanimaju. Pojedinci se ne uklapaju u moju koncepciju, ali nisam dužan da to objašnjavam igračima i da vodim polemike. Uvek će biti nezadovoljnih, ali tako je uvek dok se slažu nove kockice. Moj odgovor na sve je da golove postižu i Lazović, Jovanović, Kuzmanović...", jasan je selektor Srbije.

Iako trenutno nisu u u takmičarskim ekipama Valensije i Čelsija Nikola Žigić i Branislav Ivanović dobijaju šansu.

"Bez obzira na trenutni status, oni su potrebni reprezentaciji i poseduju neophodan kvalitet. Već su dugo članovi tima, a u perspektivi treba da budu jedni od oslonaca pošto do jeseni ima vremena da budu maksimalno spremni", tvrdi Đukić.

Na spisku će se naći ovog puta mesto za Sašu Ilića (Salcburg) i golmana Vladimira Stojkovića (Sporting).

"Odlučio sam se za 20 igrača, a do petka, kada ću saopštiti imena, ne bih da pričam o pojedincima. Hoću da pokažemo nešto novo, od utakmice do utakmice, jer samo tako možemo da izaberemo najbolje i ukažemo im poverenje na početku kvalifikacija. Ovo su samo probe za te ispite, ali ću uvek tražiti maksimalan pristup i igru na pobedu", izjavio je starteg "orlova".

(MONDO)


Poslednji izmenio RamaPFC dana Sre 19 Mar 2008 - 1:21, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Postavi kako treba...)
Nazad na vrh Ići dole
Toja
Administrator
Administrator
Toja


Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySre 19 Mar 2008 - 15:59

aj pantelic i nije nesto... al kezman je odlican igrac, ali istina je da se mozda i ne bi uklopio u sastav, a ni stankovic se ne uklapa, igra mnogo bolje u interu nego u reprezentaciji
Nazad na vrh Ići dole
B.M.K.
Spamer
Spamer
B.M.K.


Broj poruka : 487
Godina : 31
Lokacija : Sid
Omiljeni klub : Ima Dosta
Datum upisa : 01.03.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyČet 20 Mar 2008 - 23:11

U Interu prima pare a ovde ne.
Nazad na vrh Ići dole
B.M.K.
Spamer
Spamer
B.M.K.


Broj poruka : 487
Godina : 31
Lokacija : Sid
Omiljeni klub : Ima Dosta
Datum upisa : 01.03.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyČet 20 Mar 2008 - 23:13

Krčmarević odredio putnike u San Marino
Cetvrtak, 20. mart 2008. 14:23

Selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije Slobodan Krčmarević saopštio je spisak igrača za utakmicu sa San Marinom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2009. godine.

Krčmarević je izrazio žaljenje što neće moći da računa na Zorana Tošića, Milana Smiljanića i Miralema Sulejmanija, koji će istog dana, 26. marta, nastupati za seniorsku reprezentaciju Srbije na prijateljskoj utakmici sa Ukrajinom.

Selektor "orlića" je, ipak, demantovao navode pojedinih medija da je u sukobu sa Miroslavom Djukićem.

"Sukoba nije bilo, niti će ih biti. Dovoljno smo civilizovani i kulturni da ne dodjemo u takvu situaciju. Samo imamo drugačija razmišljanja. Vodio sam se činjenicom da mi igramo kvalifikacionu utakmicu", rekao je Krčmarević na konferenciji za novinare.

"Djukićev stav je da je 'A' tim prioritet, sa čim se apsolutno slažem, ali bilo je situacija kada su mladi igrači putovali sa seniorima, a nisu se ni skidali u dresove. Tošić i Smiljanić nisu ni ručali sa ostatkom tima. Problem je i kada se igrači iz 'A' tima vrati u mladi. Tada glave višu nisu iste", dodao je.

Krčmarević je naveo i da će njegova ekipa u San Marinu morati ne samo da pobedi protivnika, već da to učini sa što većom gol razlikom.

"I dalje smo u igri za prvo ili jedno od najbolja četiri druga mesta, tako da je svaki gol bitan... Nedostajaće nam igraci poput Sulejmanija, koji lako postižu golove, ali će zato Gojko Kačar igrati bliže špicu. Očekujem da Kačar i Stefan Babović budu perjanice ekipe", naveo je Krčmarević.

Srbija je trenutno druga na tabeli osme kvalifikacione grupe sa 11 osvojenih bodova na šest utakmica. Vodeća Belorusija je na sedam utakmica sakupila 16 bodova.

Golmani: Bojan Šaranov (Rudar, Pljevlja), Nenad Filipović (Banat, Zrenjanin).

Odbrambeni fudbaleri: Nikola Petković (Genčlerbirligi, Turska), Marko Jovanović (Partizan), Milan Vilotić (Čukarički), Ivan Obradović (Partizan), Nenad Tomović (Crvena zvezda), Gojko Kačar (Herta Berlin, Nemačka), Slobodan Rajković (PSV Ajndhoven, Holandija).

Fudbaleri sredine terena: Ivan Radovanović (Atalanta, Italija), Vladimir Bogdanović (Crvena zvezda), Nikola Gulan (Sampdorija, Italija), Predrag Pavlović (Napredak Kruševac), Ljubomir Fejsa, (Hajduk Kula), Stefan Babović (Nant, Francuska), Nenad Krstičić (OFK Beograd) Nebojša Marinković, Nenad Marinković (bez angažmana).

Napadači: Filip Djordjević (Nant, Francuska), Milan Perić (Hajduk Kula).

(Beta)
Nazad na vrh Ići dole
blackwhite
Grobarcina
blackwhite


Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyPet 21 Mar 2008 - 18:41

,,Sad ce me pitati zasto nema Branka Jelica u Reprezentaciji,,

Miroslav Djukic Selektor Srbije

Izvor:Press

ave
Nazad na vrh Ići dole
B.M.K.
Spamer
Spamer
B.M.K.


Broj poruka : 487
Godina : 31
Lokacija : Sid
Omiljeni klub : Ima Dosta
Datum upisa : 01.03.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyPet 21 Mar 2008 - 19:44

Za olimpijsku selekciju 49 kandidata
Petak, 21. mart 2008. 15:10

Selektor Srbije Miroslav Đukić saopštio je prošireni spisak od 49 igrača koji konkurišu za mesto u selekciji koja će nastupati na Olimpijskim igrama u Pekingu.

Pravo nastupa na Olimpijadi imaju fudbaleri rođeni posle 1. januara 1985. godine i još trojica starijih igrača za koje ne postoji starosno ograničenje.

Klubovi, ipak, trenutno nemaju obavezu da igračima rođenim pre 1985. godine omoguće nastup na Olimpijskim igrama, ali će konačnu odluku oko toga doneti Svetska fudbalska federacija (FIFA) u najskorije vreme.

Fudbalski olimpijski turnir igraće se od 7. do 23. avgusta, a selektor Đukić će, prema pravilima Međunarodnog olimpijskog komiteta, konačan spisak od 18 igrača morati da saopšti do 23. jula.

Portparol FSS Aleksandar Bošković istakao je da je srpski Savez zajedno sa Holandjanima, Italijanima i Belgijancima, takođe učesnicima OI u Pekingu, zatražio da se konačan spisak proširi na 23 igrača.

Na proširenom spisku selektora Miroslava Đukića nalaze se golmani: Vladimir Stojković (Sporting Lisabon), Radiša Ilić (OFK Beograd), Damir Kahriman (Konjaspor), Željko Brkić (Vojvodina), Saša Stamenković (Napredak Kruševac), Bojan Šaranov (Rudar Pljevlja), Nenad Filipović (Banat).

Odbrambeni fudbaleri: Antonio Rukavina (Borusija Dortmund), Pavle Ninkov (Crvena zvezda), Marko Jovanović (Partizan), Duško Tošić (Verder Bremen), Nemanja Vidić (Mančester junajted), Branislav Ivanović (Čelsi), Aleksandar Kolarov (Lacio), Nemanja Rnić (Partizan), Nenad Tomović (Crvena zvezda), Nebojša Skopljak (OFK Beograd), Ivica Dragutinović (Sevilja), Ljuba Baranin (Bežanija), Gojko Kačar (Herta Berlin), Slobodan Rajković (PSV Ajndhoven), Ivan Obradović (Partizan), Predrag Pavlović (Genčlerbirligi).

Igrači sredine terena: Dejan Stanković (Inter), Nenad Kovačević (Lans), Milan Smiljanić (Espanjol), Dejan Milovanović (Crvena zvezda), Saša Ilić (Salcburg), Zoran Tošić (Partizan), Zdravko Kuzmanović (Fiorentina), Boško Janković (Palermo), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Vladimir Bogdanović (Crvena zvezda), Nikola Gulan (Sampdorija), Ivan Radovanović (Atlanta), Predrag Pavlović (Napredak), Nebojša Marinković (bez angažmana), Ljubomir Fejsa (Hajduk Kula), Nenad Krstičić (OFK Beograd), Dušan Tadić (Vojvodina).

Napadači: Nikola Žigić (Valensija), Danko Lazović (PSV Ajndhoven), Milan Jovanović (Standard), Đorđe Rakić (Salcburg), Miralem Sulejmani (Herenven), Filip Đorđević (Nant), Stefan Babović (Nant), Andrija Kaluđerović (OFK Beograd) i Ranko Despotović (Rapid Bukurešt).

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
B.M.K.
Spamer
Spamer
B.M.K.


Broj poruka : 487
Godina : 31
Lokacija : Sid
Omiljeni klub : Ima Dosta
Datum upisa : 01.03.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyPet 21 Mar 2008 - 19:45

Kežman: Srpski fudbal me ne zaslužuje
Petak, 21. mart 2008. 11:50

Napadač Fenerbahčea Mateja Kežman uveren je da njegovo neigranje za reprezentaciju posle Svetskog prvenstva u Nemačkoj 2006. godine nema veze sa igračkim ili ljudskim kvalitetima, nego je sve to posledica "zlih namera nekih ljudi".

"Neću nikoga da optužujem, jer nemam dokaze, ali ovo definitivno više nije sportska priča i zato me sve manje zanima. Postoje ljudi od kojih bih mogao da zatražim pomoć, ali to nije moj stil. Nikada pod takvim uslovima ne bih obukao dres Srbije. U ovom trenutku, mislim da fudbal u Srbiji, takav kakav jeste, ne zaslužuje Mateju Kežmana. Sebe ne vidim u tom sistemu gde se vrednuju pogrešne stvari", rekao je golgeter istanbulskog tima u razgovoru za "Sportski žurnal".

Kežman je posle debakla na Mundijalu indirektno označen kao glavni krivac za poraze, za šta se "preporučio" crvenim kartonom na utakmici protiv Argentine...

"Ljudi koji su bili odgovorni za loše rezultate su preko mene, u tom trenutku najvećeg imena srpskog fudbala, želeli da se operu. Pogrešio sam jer sam ih četiri meseca pustio da pričaju šta hoće i otišli su predaleko. Loših 90 minuta protiv Argentine dali su za pravo nekima da unište sve što smo do tada uradili. U tome su i uspeli".

Kežman kaže da se sada vidi da li je u pravu on ili ljudi koji su pokušali da mu kaljaju ime.

"Vidimo gde su Zvezdan Terzić i neki ljudi, a gde je Kežman. Najlakše je bilo napasti mene i prati se preko mog imena".

Za krah na SP u Nemačkoj Kežman krivi i nekolicinu reprezentativaca, konkretno, Danijela Ljuboju.

Kežman: Srpski fudbal me ne zaslužuje

Na Mundijalu je proradila sujeta

"Proradila je klasična srpska sujeta. Igrači koji su tokom kvalifikacija bili podređeni ekipi, Mundijal su videli kao fenomenalan poligon za promociju. Nie to bila većina, već dvojica, trojica igrača koji su uspeli sve da sruše. Sa par njih sam javno imao sukob, sa Ljubojom zbog toga što je radio na rušenju atmosfere. Pred svim igračima sam mu rekao šta mislim i mogu i danas da ga pogledam u oči. Pokušavao sam da zaštitim zajedništvo", priča Kežman.

On tvrdi da se posle uspešno prebrođenih kvalifikacija u nacionalnom timu sve preokrenulo.

"U kvalifikacijama smo disali kao jedan, kako smo se plasirali na SP, nastala je neverovatna tenzija! Momci koji do tada nisu igrali, želeli su mesto u 11, sve se preko noći poremetilo. Posle Holandije sam hteo da dignem ruke. Rekao sam im - evo, neka igra ko hoće, dajte ljudi da se družimo i napravimo nešto".

Kežman je demantovao kuloarske priče o tuči sa Nemanjom Vidićem, ali je priznao da je bilo sukoba na treningu.

"Imali smo nesporazum, posle čega je on startom sa leđa pokušao da mi polomi nogu. Krenuo sam na njega ali su nas razdvojili. Posle sam otišao u njegovu sobu, ispričali smo se i rekao sam mu 'izvini'. Za mene je to završena priča, ne znam da li je i za njega", rekao je Mateja.

On je dodao da "ne može da veruje" i da bude "toliko drzak" da optuži Vidića da je posle svega selektoru i čelnicima Saveza postavio ultimatum - "on ili ja".

Havijer Klemente rekao mu je da se ne uklapa u sistem, ali da će ga pozvati čim bude problema sa efikasnošću.

"Svi znamo da naši napadači nisu davali golove i kako smo prošli. Mnogi su se rotirali, mene nije bilo. Plašim se da istina nikad neće izaći na videlo, ali više nemam snage da se borim sa tim pritiskom. Svaki put kad se pojavi priča o reprezentaciji, izgubim mir. Ništa nije vredno toga. Blizu sam da se sklonim od svega, ali sa velikom rupom".

Kežman smatra da u državi kakva je Srbija, ni fudbal ne može da stoji mnogo bolje.

"Srbija nema Vladu, nema premijera. U suštini, nemamo državu već godinama i to je srž problema. Fudbal je postao nebitna stvar koju niko ne kontroliše. U njega je ušao krug ljudi koji to ne zaslužuju i doveli su do toga da kvalifikacije protiv Poljske igramo pred 500 gledalaca. To me boli, pogotovo jer je to realan odraz situacije u fudbalu. Biće još gore".

(MONDO, foto: MN Press)
Nazad na vrh Ići dole
blackwhite
Grobarcina
blackwhite


Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyPon 26 Maj 2008 - 12:55

R.Irska-Srbija 1:1


Pantelic.
Nazad na vrh Ići dole
Coa
Spamer
Spamer
Coa


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Mesto iz kojeg zelim da odem sto pre!
Omiljeni klub : PFC & ARS
Datum upisa : 28.05.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySre 28 Maj 2008 - 21:22

Srbija - Rusija (19h)
Reprezentacija Srbije 141269636483d17439fbfc000231793_big
Fudbalska reprezentacija Srbije igra danas prijateljski meč sa selekcijom Rusije. Drugi u nizu od tri prijateljska meča najbolji srpski fudbaleri odigraće u nemačkom gradu Burghauzenu, od 19 časova. Tim Miroslava Đukića prošle nedelje je odigrao nerešeno sa Republikom Irskom u Dablinu, 1:1, a u subotu igra sa domaćinom Nemačkom, u Gelzenkirhenu.

U odnosu na meč u Dablinu, Đukić će moći da računa na Dejana Milovanovića (Crvena zvezda), Pavla Ninkova (Crvena zvezda) i Zorana Tošića (Partizan), koji su se priključili posle finiša u Meridijan Superligi.

Selektor Srbije je najavio da na današnjem meču neće moći da računa na Marjana Markovića, koji je povređen, a sa prvobitnog spiska ranije je zbog povrede otpao kapiten Dejan Stanković.

"Zadovoljan sam što smo dobili priliku da odigramo tri jaka meča. Iz utakmice u utakmicu se vidi pomak, pa očekujem da budemo pravi kada počnu kvalifikacije za Svetsko prvenstvo", rekao je Đukić.
Sa meča Irska - Srbija u Dablinu (Reuters)
Sa meča Irska - Srbija u Dablinu (Reuters)

Selektor je istakao da je zadovoljan partijom selekcije Srbije u Dablinu, gde su "Orlovi" poveli pogotkom Pantelića u 75. minutu, da bi Irci zatim izjednačili u nadoknadi vremena.

Rusija će biti mnogo teži ispit za najbolje srpske fudbalere, kao jedan od učesnika predstojećeg Evropskog prvenstva. Tim Gusa Hidinka savladao je 23. maja selekciju Kazahstana, sa 6:0, u prethodnoj proveri za EURO 2008. Hidink je u utorak saopštio konačan spisak za Austriju i Švajcarsku, a meč sa Srbijom Rusiji će biti pretposlednja provera pred duel sa Španijom u Insbruku, u prvom kolu grupe D Evropskog prvenstva.

"Rusi imaju sjajne pojedince, jednog od najboljih svetskih stručnjaka i nema sumnje da će učiniti sve da pobedom naprave dobru atmosferu pred Prvenstvo Evrope", rekao je Đukić.

Srbija je meč u Dablinu odigrala u sledećem sastavu: Stojković, Rukavina, Ivanović, Rajković, Dragutinović, Smiljanić (Kovačević od 92. minuta), Kuzmanović, Janković, Babović (Marković od 81. minuta), Ilić (Kačar od 86. minuta) i Lazović (Pantelić od 70. minuta), a očekuje se da Đukić danas pruži priliku i Milovanoviću, Ninkovu i Zoranu Tošiću.
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Administrator
Administrator
NukeR


Broj poruka : 1450
Godina : 31
Lokacija : Stadion JNA
Omiljeni klub : PARTIZAN
Datum upisa : 28.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySre 28 Maj 2008 - 22:17

pukosmo crazy
Nazad na vrh Ići dole
https://chill4ever.serbianforum.info
zlaxy
Forumash
Forumash
zlaxy


Broj poruka : 592
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySre 28 Maj 2008 - 22:28

ko i uvek
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Administrator
Administrator
NukeR


Broj poruka : 1450
Godina : 31
Lokacija : Stadion JNA
Omiljeni klub : PARTIZAN
Datum upisa : 28.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySre 28 Maj 2008 - 23:08

zadnji put sam verovao u nasu reprezentaciju 2006-te godine na svetskom prvenstvu. posle toga vise ih skoro i ne gledam, ovo je zalosno sta rade...
Nazad na vrh Ići dole
https://chill4ever.serbianforum.info
zlaxy
Forumash
Forumash
zlaxy


Broj poruka : 592
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySre 28 Maj 2008 - 23:12

taj neki fazon
one kvalifikacije su jedino dobro jos od baraza sa madjarima za sp 1998.
Nazad na vrh Ići dole
Toja
Administrator
Administrator
Toja


Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyČet 29 Maj 2008 - 17:38

omg sta ce tek biti sad sa nemcima :|
Nazad na vrh Ići dole
blackwhite
Grobarcina
blackwhite


Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyČet 29 Maj 2008 - 19:09

jel ste vi coravi ili sta?!Jel ste videli koji je sastav igrao????

Sa nemcima ce biti nereseno! srbija

..................Disljenkovic....................

Rukavina...Vidic...Rajkovic...Drago

..................Kuzmanovic...................

Jankovic...........................Babovic

.....................Ilic.S..............................

..........Pantelic........Lazovic................

Po meni najbolji sastav
Nazad na vrh Ići dole
Toja
Administrator
Administrator
Toja


Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyČet 29 Maj 2008 - 19:20

nisam u toku... sta je sa stojkovicem?
i bleki bolje je kezman da igra, pantelic je jadan, umesto baboica stankovic, a umesto kuzmanovica da bude smiljanic (ili juca kad uzme nase drzavljanstvo :D )
Nazad na vrh Ići dole
blackwhite
Grobarcina
blackwhite


Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyČet 29 Maj 2008 - 19:41

Stojkovic ne brani ni u sportingu i tamo se ponasa ko stoka!Disljenkovic odlicno branio protiv Rusa

Bolje Kezan,a ljbg,nije ga pozvao!

A stankovic je kreten kakvog necemo imati u skorije vreme,tako da nam ne treba!
Nazad na vrh Ići dole
nikmar
Moderator
Moderator
nikmar


Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyČet 29 Maj 2008 - 19:53

Deki Stankovic ave
Nazad na vrh Ići dole
Coa
Spamer
Spamer
Coa


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Mesto iz kojeg zelim da odem sto pre!
Omiljeni klub : PFC & ARS
Datum upisa : 28.05.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptyČet 29 Maj 2008 - 20:28

TojaVO ::
omg sta ce tek biti sad sa nemcima :|
Bice
thumbdown thumbdown thumbdown
Nazad na vrh Ići dole
blackwhite
Grobarcina
blackwhite


Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySub 31 Maj 2008 - 18:55

Ilic kapiten ave kakva carina..majstor ostaje majstor ave
Nazad na vrh Ići dole
Coa
Spamer
Spamer
Coa


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Mesto iz kojeg zelim da odem sto pre!
Omiljeni klub : PFC & ARS
Datum upisa : 28.05.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySub 31 Maj 2008 - 19:05

zanimljivo
Nazad na vrh Ići dole
blackwhite
Grobarcina
blackwhite


Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySub 31 Maj 2008 - 19:29

au kakva igra..horor! :S

Sreca sto nismo primili gol..inace bi nas nadrukali,a inace posed lopte 75-25%

Pantelic na klupu!

Smiljanica na klupu!


sad samo da ne primimo vise od 3 gola oo
Nazad na vrh Ići dole
Popara_87
Moderator
Moderator
Popara_87


Broj poruka : 609
Godina : 36
Lokacija : Cuprija
Omiljeni klub : Crvena Zvezda & Juventus
Datum upisa : 28.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySub 31 Maj 2008 - 19:37

Cenite da nas ukenjao gol...
Nazad na vrh Ići dole
Coa
Spamer
Spamer
Coa


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Mesto iz kojeg zelim da odem sto pre!
Omiljeni klub : PFC & ARS
Datum upisa : 28.05.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySub 31 Maj 2008 - 20:16

Reprezentacija Srbije 56997
XD rofl XD rofl XD rofl XD
Nazad na vrh Ići dole
blackwhite
Grobarcina
blackwhite


Broj poruka : 1218
Omiljeni klub : Partizan Beograd
Datum upisa : 29.02.2008

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije EmptySub 31 Maj 2008 - 20:27

blackwhite ::
au kakva igra..horor! :S

Sreca sto nismo primili gol..inace bi nas nadrukali,a inace posed lopte 75-25%

Pantelic na klupu!

Smiljanica na klupu!


sad samo da ne primimo vise od 3 gola oo

..Dobro je.. crazy

Milovanovic XD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacija Srbije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Telekom I Liga Srbije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Chill4ever :: Main Topic :: Sport-
Skoči na: