Chill4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Politicke rasprave

+16
bogdandelija
Zizou
zlaxy
Toja
blackwhite
nikmar
Dedza Car
B.M.K.
6apa6a
NikolaReal
Deki
Taurun
zika
Herceg Playa
NukeR
Popara_87
20 posters

Strana 15 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 12 Maj 2008 - 15:48

Za Evropsku Srbiju 103
LDP 13
Manjine 7
Jedinstvena Srbija 3

103+13+7+3=126
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Popara_87 Pon 12 Maj 2008 - 15:50

nikmar ::Dedzo, u sta ti i ja da ce Palma i sve manjine hteti sa Tadicem?

Od toga nema ni mojega.Dedzo kladi se slobodno. :D
Popara_87
Popara_87
Moderator
Moderator

Broj poruka : 609
Godina : 36
Lokacija : Cuprija
Omiljeni klub : Crvena Zvezda & Juventus
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Pon 12 Maj 2008 - 15:51

manjine 7???

ali ipak 127>126
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 12 Maj 2008 - 15:53

TojaVO ::manjine 7???

ali ipak 127>126

Nema veze sto je 127 vece od 126.

Za vladu se prvo pita koalicija za "Evropsku Srbiju", ako ne mogu da sastave vladu onda se pita druga stranka po jacini, a to je SRS, pa ako ni oni ne mogu da naprave vladu, onda idu novi izbori.
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Pon 12 Maj 2008 - 15:55

jbg... videcemo.. daj boze da ispadne ono sto ce biti najbolje za srbiju
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od NikolaReal Pon 12 Maj 2008 - 16:18

Taurun ::Usput, dogovorena je vlast u gradu, Vucic ce biti gradonacelnik! Vec se slavi u srs! Takva ce izgleda biti i vlada!
Ova vest ce obradovati Dedzu sigurno!!!
ali to je koalicija sa ds-om
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Dedza Car Pon 12 Maj 2008 - 16:47

Za Nika: Biraj prijatelju koju hoces cifru da se kladimo.
Za Nidzu: Koji crni ds u koaliciji sa SRS.
Za Tozu mog prijatelja: Prijatelju moj jer sam ti rekao da si glasao za pogresnu stranu. Sto se tice radikala i njihovog izbornog rezultata,nisam skroz zadovoljan ali opet je ok, pa oni sami na 5 stranaka i 300 ne vladinih organizacija. Malo li je na danasnju skupocu. E da naravno da sam radostan zbog Vucica, jer sad cu moci pomoci prijateljima koji su ne zasluzeno dobili otkaz.

Ljudi jos nesto posto je srbija extra podeljena zemlja, ja sam za to da se raspise referndum i da narod odluci ako je za ulazak u EU, ako jeste za ulazak onda momentalno sve stranke moraju u svom delovanju da rade i da im to bude prva tacka programa. Znaci ulazak u EU.
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od NikolaReal Pon 12 Maj 2008 - 17:01

pa tako su javili na televiziji da su se dogovorili sps,srs i ds i da su postavili vicica za gradonacelnika ave
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Deki Pon 12 Maj 2008 - 17:04

Mislim da si se zajebao, DS????

NIKADA!!!

Mozda si na dss mislio dead
Deki
Deki
Administrator
Administrator

Broj poruka : 731
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od NikolaReal Pon 12 Maj 2008 - 17:06

ne mislim na dss ali mozda nisam lepo cuo ,ali je dobo sto smo negde vec dobili vlast
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 12 Maj 2008 - 17:35

Gde ste to culi za gradonacelnika?

Evo gledao sam sve vesti, i pregledao sam internet i nigde ni reci...
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od NikolaReal Pon 12 Maj 2008 - 17:45

evo upravo sam gledao na pinku
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Dedza Car Pon 12 Maj 2008 - 18:01

Vucic gradonacelnik ave

Molio bih one clanove admine koji su iz rume da ne pljuju Vucica XD
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Deki Pon 12 Maj 2008 - 18:11

whistling

Vucic pu:
Deki
Deki
Administrator
Administrator

Broj poruka : 731
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Taurun Pon 12 Maj 2008 - 19:31

Dedza Car ::Za Nika: Biraj prijatelju koju hoces cifru da se kladimo.
Za Nidzu: Koji crni ds u koaliciji sa SRS.
Za Tozu mog prijatelja: Prijatelju moj jer sam ti rekao da si glasao za pogresnu stranu. Sto se tice radikala i njihovog izbornog rezultata,nisam skroz zadovoljan ali opet je ok, pa oni sami na 5 stranaka i 300 ne vladinih organizacija. Malo li je na danasnju skupocu. E da naravno da sam radostan zbog Vucica, jer sad cu moci pomoci prijateljima koji su ne zasluzeno dobili otkaz.

Ljudi jos nesto posto je srbija extra podeljena zemlja, ja sam za to da se raspise referndum i da narod odluci ako je za ulazak u EU, ako jeste za ulazak onda momentalno sve stranke moraju u svom delovanju da rade i da im to bude prva tacka programa. Znaci ulazak u EU.
Dedzone verovatno ce biti ta koalicija, al nije to bas 100%, no, videcemo jos. Ja licno nisam za koaliciju sa radikalima, ali ko mene pita. A ti znas zasto sam ja glasao za zute, doduse ne na svim nivoima.
A za ovde neke komentare, nisu mi jasni, lepo se zna da ce biti(ako je bude) koalicija srs-dss-sps i ne znam zasto se tu spominje ds!? Mada, moze da se desi i da na svim nivoima budu ds-dss, nije iskljuceno, jer ja ocekujem najkasnije do kraja nedelje jos jedno Putinovo "pismo" Kostunici i Tadicu(i press je danas pisao o tome) i novu-staru vladu, a ko ne veruje u to, onda ne zna kako funkcionise politika kod nas, mada nije ni cudno jer je vecina ovde prilicno mlada, dok mi nesto stariji imamo dosta iskustva i znamo kako sta ide.
Ukratko, bice nevidjena trgovina i jos ponesto...
p.s.
nek svako slavi "pobedu" svojih, samo nemojte da se na kraju
iznenadite raznoraznim koalicijama
Taurun
Taurun
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Pon 12 Maj 2008 - 19:35

SRS, SPS, dss - verovatno najvolja kombinacija u ovom trenutku za srbiju,
jer ipak ceda i dinkic i madjari nisu za vladu (tadic jos i nekako moze da prodje, al ovi...)
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od NikolaReal Pon 12 Maj 2008 - 20:01

ma tadic je extra covek ali ima mnogo lopova koji se kriju iza njega (dinkic,djelic,djilas...)i onda to ne valja
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 12 Maj 2008 - 20:13

Evo opet sam gledao sve vesti i niko ne kaze da je Vucic gradonacelnik!?
Ja ne znam gde ste vi to iskopali...

Kazu da su svi bili na razgovorima sa SPS-om rofl
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Taurun Pon 12 Maj 2008 - 20:17

nikmar ::Evo opet sam gledao sve vesti i niko ne kaze da je Vucic gradonacelnik!?
Ja ne znam gde ste vi to iskopali...

Kazu da su svi bili na razgovorima sa SPS-om rofl
Nema bas sve na vestima, i to ce biti objavljeno kad sve bude dogovoreno, ako bude!
Taurun
Taurun
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 12 Maj 2008 - 22:40

Ključ je kod Dačića

Politicke rasprave - Page 15 Tadic-i-dacic
Boris Tadić i Ivica Dačić

PREGOVORE za formiranje nove vlade već u prvim satima posle izbora nisu započeli pobednici iz liste “Za evropsku Srbiju”, već SRS i koalicija DSS - NS.
Od rane zore radikali i “narodnjaci” furiozno su otpočeli potragu za 126 poslanika koji bi im obezbedili skupštinsku većinu i širom otvorili vrata Nemanjine 11. Na prvom postizbornom susretu u oči su se pogledali Tomislav Nikolić i Vojislav Koštunica. Pošto su konačno obelodanili da žele zajedničku vlast, preostaje im još jedan delikatan politički zadatak: da pod ruku uzmu i koaliciju SPS - PUPS - JS i da ih prevedu preko Vladinog praga.
Posle susreta lidera SRS i DSS, “narodnjaci” su najavili i pregovore sa Bošnjačkom koalicijom za evropski Sandžak, koju vodi Sulejman Ugljanin, a koja raspolaže sa dva mandata.
Bloku oko DS, posle prebrojavanja glasova i celovečernjeg slavlja, nije se u ponedeljak žurilo da traže buduće partnere. Ipak, čelnici DS nisu sedeli skrštenih ruku, već su odmah posle objavljivanja rezultata izbora krenuli u pregovore sa potencijalnim koalicionim partnerima. Iako iz DS u ponedeljak nije bilo zvaničnih potvrda o tome da su vođene konsultacije, prve na vezi sa izbornim štabom demokrata, kako saznajemo, bile su stranke okupljene oko SPS i LDP.
U Tadićevom taboru bili su sigurni da će lista “Za evropsku Srbiju” formirati vladu, i da je to što pokušavaju SRS i DSS njihova labudova pesma.
- To je očajnički pokušaj gubitnika na izborima da dođu na vlast, koji je unapred osuđen na propast - prokomentarisali su nam sagovornici iz vrha DS mogućnost da SRS, DSS-NS i SPS naprave parlamentarnu većinu i novu vladu.
Boris Tadić je već u izbornoj noći najavio da će pregovore za formiranje proevropske vlade započeti odmah, a prema saznanjima “Novosti”, njihova koalicija danas će krenuti u borbu za skupštinsku većinu.
Ključ novog ministarskog kabineta, prema svim proračunima, nalazi se u džepu Dačića, lidera socijalista. On će, pre konačne odluke, morati da preseče unutar svoje koalicije, ali i stranke.
Iz sata u sat strujale su u ponedeljak kuloarske glasine da je “DS već završio posao sa Dačićem”, da su “Palmina tri mandata već na kontu Borisa Tadića”, ali i da je predsednik SPS “još čvrsto uz Koštunicu”.
Za to vreme, u prostorijama SPS na Studentskom trgu bilo je vruće. Najuže rukovodstvo socijalista stalno je zasedalo, ali nisu izlazili u javnost sa zvaničnim stavom. Mudro su ćutali dok im je politička cena iz minuta u minut rasla.
Prema našim saznanjima, i “narodnjaci” i “evropejci” pokušavali su da opipaju puls socijalista i da ugovore susrete kojih u ponedeljak, do zaključenja ovog broja, nije bilo.
Kako “Novosti” nezvanično saznaju, jedan od uslova Ivice Dačića za koaliciju sa DSS i SRS je da se oni obavežu da buduća vlast neće poništiti SSP. Tako bi SPS pokušao da pomiri stavove svojih saveznika iz JS i PUPS, ali i budućih partnera iz SRS i DSS prema EU
Generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić potvrdio je da su se u ponedeljak ujutru sastali Nikolić i Koštunica:
- Razgovarali su o karakteru i ciljevima buduće vlade Postigli su konsenzus o značajnim pitanjima za našu zemlju. Razgovori će se nastaviti i sa socijalistima.
Vučić nije želeo da otkriva gde su se Nikolić i Koštunica sastali, kao ni to ko je koga prvi pozvao.
- Postigli su saglasnost oko bitnih pitanja i siguran sam da bi ovaj dogovor bio dobar za Srbiju - dodao je on, ne želeći da licitira ko bi bio premijer.
Potvrđujući da su se sreli Nikolić i Koštunica, portparol DSS Andreja Mladenović kazao je da je vladu “potrebno formirati što pre”.
- O ciljevima buduće vlade razgovaraćemo sa SRS, SPS i strankama koje su okupljene oko SDA Sulejmana Ugljanina - rekao je Mladenović. - Ili ćemo napraviti koaliciju u krugu ovih stranaka, ili ćemo ići u opoziciju.

DOGOVORENI MANDATI NA ISKUŠENJU

U postizbornim nagađanjima već su procurile i glasine da je, navodno, Dragan Marković Palma svoja tri mandata, koliko mu najmanje pripada po koalicionom ugovoru, obećao Tadićevim demokratama. Prema tim spekulacijama, “evropejci” bi mogli da računaju i na Krkobabićevih petoro poslanika. Dačiću bi ostalo 12 poslanika.
U SPS odlučno demantuju ove informacije. Oni, kako saznajemo, imaju i poseban mehanizam da se obezbede od moguće “izdaje” PUPS i JS. Prema našim izvorima, isključivo lider socijalista Dačić raspolaže mandatima koalicije, tako da je u startu onemogućeno da svako vuče na svoju stranu. U SPS su jasni: koalicija će nastupati jedinstveno.
U taboru koji okuplja DS matematika je jasnija. Od 102 mandata liste “Za evropsku Srbiju”, na konto G 17 plus ide 25, SPO i SDP imaće po četvoro, a “ligaši” Nenada Čanka troje poslanika.
Svoj izborni kolač od 30 mandata “narodnjaci” će da podele po proporciji 70:30 u korist DSS, što znači da će NS dobiti devet.
U tročlanoj Mađarskoj koaliciji sav kajmak će da pokupi SVM, koja će uzeti sva četiri mandata.
M. - P.

ODLUČUJUĆI SUSRET

DANAS bi moglo da bude poznato da li će SRS, DSS-NS i koalicija koju predvodi SPS uspeti da se dogovore i da formiraju vladajuću koaliciju, jer je već ugovoren ključni susret Vojislava Koštunice i Ivice Dačića - saznaju ”Novosti”. Na osnovu rezultata tog razgovora biće poznato i kojem će se carstvu prikloniti 20 poslanika SPS - PUPS – JS.

ZA ”NOVOSTI”:

KRKOBABIĆ: PITAM SE

NI sa kim nisam pregovarao niti u ovom trenutku mogu da kažem na koju ćemo stranu - rekao je u ponedeljak za “Novosti” lider PUPS Jovan Krkobabić.
*Već su počele spekulacije da se vaša koalicija podelila i da, navodno, Dragan Marković otvoreno zagovara vladu sa DS?
- Neću uopšte da razmišljam o takvim varijantama, ali poručujem svima da ne mogu na takav način da prave račun bez krčmara.
*Otkud ta samouverenost?
- Zato što će PUPS po koalicionom sporazumu imati toliko poslanika da formiramo svoju poslaničku grupu. Ali, ne bih se upuštao ni u kakve kombinacije niti bih iskakao, jer će sve biti dogovoreno najpre između Dačića, Markovića i mene.

ILIĆ: KAKO SE VOJA DOGOVORI

VERUJEM da će se premijer Vojislav Koštunica izdogovarati sa SRS i SPS o formiranju buduće vlade, izjavio je u ponedeljak za “Novosti” Velimir Ilić, jedan od lidera koalicije DSS-NS.
*Učestvujete li vi u tim pregovorima sa SRS i SPS?
- Ne. Imam poverenja u Voju i šta god se Koštunica bude dogovorio sa radikalima i socijalistima, Nova Srbija i ja ćemo prihvatiti.
*Da li bi uslov vaše koalicije bio da Koštunica ponovo bude premijer?
- Realno je da bude premijer, ali sve zavisi od toga šta će se dogovoriti sa Nikolićem i Dačićem.
* Može se naslutiti da ste blagi optimista da ćete ponovo biti u vladi?
- Jesam, jer verujem u Voju.
*Predsednik Boris Tadić je poručio da će vas demokratskim sredstvima sprečiti da formirate vladu sa socijalistima i radikalima...
- Vladu će napraviti ko bude imao podršku 126 poslanika u parlamentu, jer je to izborna volja naroda. A, to što priča Tadić više nije bitno.
* Definitivno je otpala mogućnost da ponovo napravite savez sa DS?
- Nema više svrhe da pravimo vladu sa DS.
* Strahujete li da ćete preći u opoziciju?
- Nisam daleko od odluke da više ne budem ministar, čak i ako DSS-NS bude u vladi. Neka uđe Nova Srbija, a ja neću. Umorio sam se. Preopterećen sam. Dosadili su mi napadi, pljuvanja. Razočaran sam stanjem u državi. Ako mnogo radite, odmah ste lopov. Uradio sam tolike kilometre puteva, uložio toliko rada i niko da vam kaže hvala. A posle na izborima pobeđuju neradnici.
N. Č.

ŽARKO OBRADOVIĆ: NAJPRE SA KOŠTUNICOM

SVE te priče da smo tobože u tajnom dilu sa Demokratskom strankom su, najblaže rečeno, izmišljotine - rekao nam je u ponedeljak zamenik predsednika SPS Žarko Obradović.
* Znači li to da biste radije formirali vladu sa “narodnjacima” i radikalima?
- Mi smo odmah posle zatvaranja birališta jasno rekli da ćemo o formiranju nove parlamentarne većine razgovarati najpre sa Vojislavom Koštunicom. I taj stav se nije promenio. Otvoreni smo za dogovore na osnovu naših principa koje smo zastupali tokom izborne kampanje.
* Možete li baš u vladi sa SRS i “narodnjacima” da ostvarite te principe?
- Još je rano da se išta kaže na tu temu. Pa, izbori su tek završeni. Zato je najbolje da se sačekaju pregovori.

DRAGAN MARKOVIĆ: SAVEZ ZA EVROPU

* Ko vam je bliži - narodnjaci i radikali ili proevropski blok?
- Bliski su nam oni koji prihvate principe: očuvanje Kosova i Metohije po Rezoluciji 1244, stvaranje društva socijalne pravde, ekonomska stabilnost i otvaranje novih radnih mesta.
*Znači li vaše insistiranje na EU da vam je ipak bliskiji Tadić od Koštunice i Nikolića?
- To nisam rekao. Ali tvrdim: bez EU Srbija nema alternativu.
*Politička čaršija vas već vidi u taboru koji okupi DS?
- To je verovatno zbog mojih stavova da se patriotizam ne sipa u traktore. To i sada kažem.

(novosti)
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 12 Maj 2008 - 22:45

Cvetković glavni favorit

Politicke rasprave - Page 15 3-MIRKO-CVETKOVIC--02
Mirko Cvetković

MINISTAR finansija Mirko Cvetković ima trenutno najveće šanse da bude kandidat Demokratske stranke iliste „Za evropsku Srbiju“ za budućeg predsednika vlade, saznaju „Novosti“ u vrhu DS. - Cvetković je najveći favorit za mesto premijera - naveli su naši izvori, ali nisu isključili mogućnost da lider DS Boris Tadić izvuče nekog „keca iz rukava“ za čelnu funkciju u vladi. Cvetković je, inače, i pre izbora bio u najužem krugu kandidata za mandatara ukoliko ta opcija bude u prilici da formira novu vladajuću koaliciju. Osim ministra finansija, u igri za Koštuničinog naslednika bio je i potpredsednik DS Bojan Pajtić, ali je vojvođanski premijer odbio da „avanzuje“ i istu dužnost preuzme u Srbiji. Cvetković, inače, nije zvanično član DS i ima status nestranačke ličnosti, a predsednik Tadić u predizbornoj kampanji nije isključio mogućnost da upravo nestranački kadar dođe na mesto šefa vlade. Cvetković je radio u Ekonomskom institutu, a sedam godina proveo je u konsultantskoj kući „CES Mekon“. Bio je zamenik ministra u Ministarstvu za privredu i privatizaciju u vladi Zorana Đinđića, a od 2003. do 2004. direktor Agencije za privatizaciju.

(novosti)
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Pon 12 Maj 2008 - 22:46

sps uz radikale dap
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 12 Maj 2008 - 22:59

TojaVO ::sps uz radikale dap

Tojice, ako je ovo tacno sto novosti kazu, sta mislis zasto su postavili ovaj uslov?

nikmar ::
Kako “Novosti” nezvanično saznaju, jedan od uslova Ivice Dačića za koaliciju sa DSS i SRS je da se oni obavežu da buduća vlast neće poništiti SSP.
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Pon 12 Maj 2008 - 23:01

ne znam... a i sami su rekli (dacic je rekao) da se protivi potpisivanju SSP :S
Socijaliste bas briga sad... mala stranka ( :( ) a mogu da ucenjuju i da davaju uslove :D
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 12 Maj 2008 - 23:05

TojaVO ::ne znam... a i sami su rekli (dacic je rekao) da se protivi potpisivanju SSP :S
Socijaliste bas briga sad... mala stranka ( :( ) a mogu da ucenjuju i da davaju uslove :D

To jeste, moze im se da ucenjuju.

Ali za taj uslov, i vidis sto kazu da je PUPS i JS blize DS-u. Tako se i Ivica polako priblizava koaliciji "Za Evropsku Srbiju", samo to ne izgovara... Na neki nacin ;)
Palma nije rekao da je za nekog, ali kaze da bez EU Srbija nema alternativu. ;)
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 15 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu