Chill4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena Zvezda 07/08

+13
B.M.K.
Dedza Car
blackwhite
bogdandelija
Toja
sensatioN
NikolaReal
nikmar
zlaxy
RamaPFC
NukeR
Popara_87
Deki
17 posters

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od nikmar Ned 9 Mar 2008 - 1:17

RamaPFC :: Osim 128. ne, ne secam se ;)

Hehe, to sam hteo da cujem... ;)

RamaPFC ::
Svaka cast, ali kao sto sam rekao, bolje da izgubite od Partizana a pobediti ostale utakmice, nego izgubiti bodove protiv Banata i Cukarickog ;)

Pa evo, prosle sezone smo vas tukli dva ili tri puta, nisam siguran, i osvojili smo titulu sa ogromnom razlikom.
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od RamaPFC Ned 9 Mar 2008 - 1:24

Ma svaka cast, bili ste jaki... whistling

Ali s bojkotom i ostalom, ne zameram Partizanu,
ove godine zameram, zato sto smo imali ogromne sanse da povedemo cak i 3-0...
Ali nece...

Nadam se da ce te vi svatiti da ja nikad, nikad, nikad ne bih priznao da je Zvezda jaca, i da je Partizan meni najbolji tim na svetu, sta god da se desi. a da i vi nikad necete priznati da je Partizan jaci, tako da ta diskusija uopste nije potrebna ;)

Samo se vi vadite na derbije iz proslosti, nema veze, ali dok se vi hvalite pobedom u derbiju, Banat dao 2 gola, a vi izgubili 2 boda...
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 27
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od Dedza Car Ned 9 Mar 2008 - 1:36

Cinjenica je da mi osvajamo titulu iz jednog jedinog razloga,a taj razlog je ne nasa dobra igra nego vas idiotski trener koji ce vas upropastiti samo tako.
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od RamaPFC Ned 9 Mar 2008 - 1:40

Covek koji banuje ::Cinjenica je da mi osvajamo titulu iz jednog jedinog razloga,a taj razlog je ne nasa dobra igra nego vas idiotski trener koji ce vas upropastiti samo tako.

Nadam se da nisi u pravu sto se tice Jokanovica.
Ali neznam sto ni jedan Zvedash nece priznati da jednostavno imamo vise kvaliteta u timu.


Gledam sportsku galaxiju:

"Zvezda ima jaci tim na svim pozicijama, osim mozda Jovetica, ali zato Zvezda ima Barkosa i Jestrovica, a Barkos mi je i najjaci napadac na spisku"


@PFC Forever

Ne lupaj...
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 27
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od Dedza Car Ned 9 Mar 2008 - 1:46

RamaPFC ::
Covek koji banuje ::Cinjenica je da mi osvajamo titulu iz jednog jedinog razloga,a taj razlog je ne nasa dobra igra nego vas idiotski trener koji ce vas upropastiti samo tako.

Nadam se da nisi u pravu sto se tice Jokanovica.
Ali neznam sto ni jedan Zvedash nece priznati da jednostavno imamo vise kvaliteta u timu.


Gledam sportsku galaxiju:

"Zvezda ima jaci tim na svim pozicijama, osim mozda Jovetica, ali zato Zvezda ima Barkosa i Jestrovica, a Barkos mi je i najjaci napadac na spisku"


@PFC Forever

Ne lupaj...
Nemam sta da priznam care kad su i jedni i drugi operisani od pikanja bubamare. Ima par samo igraca koji znaju nesto. Iz Zvezde su to Gaj,Koroman,,Kastiljo iz partizana su to Jovetic,Moreira,Juca a ovo sve ostalo su idioti na kvadrat. Zato kazem da ce Zvezda uzeti tiutlu zbog raspalog Jokanovica, jer je covek sjebao igru iz prvog dela sezone. Jebote pa partizan se i danas branio poslednjih 15 minuta i to jos na svom terenu. To sigurno nije igra iz prvog dela sezone(kad ste bili odlicni)
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od RamaPFC Ned 9 Mar 2008 - 2:14

Covek koji banuje ::
RamaPFC ::
Covek koji banuje ::Cinjenica je da mi osvajamo titulu iz jednog jedinog razloga,a taj razlog je ne nasa dobra igra nego vas idiotski trener koji ce vas upropastiti samo tako.

Nadam se da nisi u pravu sto se tice Jokanovica.
Ali neznam sto ni jedan Zvedash nece priznati da jednostavno imamo vise kvaliteta u timu.


Gledam sportsku galaxiju:

"Zvezda ima jaci tim na svim pozicijama, osim mozda Jovetica, ali zato Zvezda ima Barkosa i Jestrovica, a Barkos mi je i najjaci napadac na spisku"


@PFC Forever

Ne lupaj...
Nemam sta da priznam care kad su i jedni i drugi operisani od pikanja bubamare. Ima par samo igraca koji znaju nesto. Iz Zvezde su to Gaj,Koroman,,Kastiljo iz partizana su to Jovetic,Moreira,Juca, a ovo sve ostalo su idioti na kvadrat. Zato kazem da ce Zvezda uzeti tiutlu zbog raspalog Jokanovica, jer je covek sjebao igru iz prvog dela sezone. Jebote pa partizan se i danas branio poslednjih 15 minuta i to jos na svom terenu. To sigurno nije igra iz prvog dela sezone(kad ste bili odlicni)

Sasvim si u pravu, zato se i nadam da ce Jokanovic svatiti sta radi, i ocekujem da ce on nastaviti po starom putu, ali sad s boljom odbranom.
I s Djukicem nije uvek bilo super, primali smo previse golova.
Ali tesko da cete vi osvojiti ako ovako nastavite, a mi vec imamo prednost od 5 bodova.
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 27
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od B.M.K. Ned 9 Mar 2008 - 2:15

Zvezda je to..
A Zvezda je cuo.
Ako ne osvojimo ove sezone sledeca sezona je nasa. clapping
B.M.K.
B.M.K.
Spamer
Spamer

Broj poruka : 487
Godina : 31
Lokacija : Sid
Omiljeni klub : Ima Dosta
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od Dedza Car Ned 9 Mar 2008 - 2:21

RamaPFC ::
Covek koji banuje ::
RamaPFC ::
Covek koji banuje ::Cinjenica je da mi osvajamo titulu iz jednog jedinog razloga,a taj razlog je ne nasa dobra igra nego vas idiotski trener koji ce vas upropastiti samo tako.

Nadam se da nisi u pravu sto se tice Jokanovica.
Ali neznam sto ni jedan Zvedash nece priznati da jednostavno imamo vise kvaliteta u timu.


Gledam sportsku galaxiju:

"Zvezda ima jaci tim na svim pozicijama, osim mozda Jovetica, ali zato Zvezda ima Barkosa i Jestrovica, a Barkos mi je i najjaci napadac na spisku"


@PFC Forever

Ne lupaj...
Nemam sta da priznam care kad su i jedni i drugi operisani od pikanja bubamare. Ima par samo igraca koji znaju nesto. Iz Zvezde su to Gaj,Koroman,,Kastiljo iz partizana su to Jovetic,Moreira,Juca, a ovo sve ostalo su idioti na kvadrat. Zato kazem da ce Zvezda uzeti tiutlu zbog raspalog Jokanovica, jer je covek sjebao igru iz prvog dela sezone. Jebote pa partizan se i danas branio poslednjih 15 minuta i to jos na svom terenu. To sigurno nije igra iz prvog dela sezone(kad ste bili odlicni)

Sasvim si u pravu, zato se i nadam da ce Jokanovic svatiti sta radi, i ocekujem da ce on nastaviti po starom putu, ali sad s boljom odbranom.
I s Djukicem nije uvek bilo super, primali smo previse golova.
Ali tesko da cete vi osvojiti ako ovako nastavite, a mi vec imamo prednost od 5 bodova.
Pazi ima i tu istine,ali znas kako kazu da komsiji crkne krava. Zvezda je i u prvom delu sezone odigrala mnogo dobro protiv vas(i to kad ste sve druge gazili redom) i dosla je "samo" na -6. Ali tad ste imali pre svega trenera, i solidnu odbranu,a sad nemate trenera i imate ocajnu odbranu(vjestica,rnic,lakic,djordjevic sve retard do retarda). Znaci ponavljam nece Zvezda uzeti titulu zbog svoje dobre igre nego zbok Jokanovog ucenja za trenera na vasoj klupi. Rama ziv bio pa video covek ce vas sjebati iz jednog glupog razloga,a taj razlog je da on pre partizana nije imao minut sedenja na klupi. I mislim da mu je filozofija igre koju forsira datira iz dana kad je on igrao fudbal.
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od RamaPFC Ned 9 Mar 2008 - 2:21

B.M.K. ::Zvezda je to..
A Zvezda je cudo.
Ako ne osvojimo ove sezone sledeca sezona je nasa. clapping

Cija? Za koga ti navijas?
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 27
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od NikolaReal Ned 9 Mar 2008 - 2:22

on ti je za bezaniju XD
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od RamaPFC Ned 9 Mar 2008 - 2:24

Dedzo, sjebao se sat na pes-serbia, pise da sam poslao post u 9:23 ;)

Ma ne bre, sad prica ko da je neki navijac Zvezde, a pre neki dan pise:

"Partizane nas si ponos ti si nama sve na svetu navijacu avijuti imacu tebe za..."
"Kad igra partizan hala se ori za 1 mesto uvek se bori mi smo uz njega kada je 1 i kad se bori za zivot gioli"

imam jos dosta pesama od partizana...

Alo ja sam GROBAR..

A zasto mislis da sam Zvezdas?
"pobeda svaka za mas je radost svaki nas poraz pece i bolii mi smo uz njega kada je prvi i kad se pori za zivot goli"
"stadion JNA na njemu igra Partizan tim za koji zivim ja njemu cu pevati njega cuboriti..."

Sta sada mislis ko sam?
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 27
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od NikolaReal Ned 9 Mar 2008 - 2:28

offtopic sjebo se sat ali sto je jos gore opet otisle pare tj.novci crying
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od RamaPFC Ned 9 Mar 2008 - 2:33

Mislim da ce oni sve to da srede ;)

Vratimo se temi, nadamo se da ce sve biti sredjeno na pes-srbiji ;)
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 27
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od NikolaReal Ned 9 Mar 2008 - 2:38

RamaPFC ::Mislim da ce oni sve to da srede ;)

Vratimo se temi, nadamo se da ce sve biti sredjeno na pes-srbiji ;)

nema tu sta da se prica:1.zvezda prvak srbije
2.partizan nije los rofl
sala rofl
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od RamaPFC Ned 9 Mar 2008 - 2:39

Pa vidi se da je sala rofl
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 27
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od NikolaReal Ned 9 Mar 2008 - 2:40

RamaPFC ::Pa vidi se da je sala rofl
XD XD
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od bogdandelija Ned 9 Mar 2008 - 2:46

Ne smarajte vise nije ovo tema o partizanu vec o Crvenoj zvezdi ;)


Edit RamaPFC:

Hvala na informaciji... thumbdown
bogdandelija
bogdandelija
Spamer
Spamer

Broj poruka : 206
Godina : 32
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od NikolaReal Ned 9 Mar 2008 - 2:49

bogdandelija ::Ne smarajte vise nije ovo tema o partizanu vec o Crvenoj zvezdi ;)
u jebote kojces kurac ti ramo u nasoj temi????
bic bic

RamaPFC:

Izvini te, zalutao sam... crying
Kako je ekstra biti mod rofl
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od NikolaReal Ned 9 Mar 2008 - 2:52

vidi ga sad smara sto je mod
boze oprosti mu ne zna sta cini
mada nisi ti los lik ave

RamaPFC:

Ma ja sam super lik ave
Pogledaj temu 'Navijaci u Srbiji' ;)
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od Dedza Car Sre 12 Mar 2008 - 16:49

ZVEZDA I TURCI PODELILI PLEN

ZVEZDA-BESIKTAS_04Prvi meč crveno-belih u osmini finala završen nerešenim rezultatom
Tim sa Malog Kalemegdana imao plus sedam u 35.minutu, ali nije
uspeo da sačuva vođstvo

Nerešeno u Pioniru. Možda je Crvena zvezda mogla i do boljeg rezutlat u prvom meču osmine finala ULEB Kupa, ali se protivnik iz Turske pokazao kao iskusnija, verovatno i kvalitenija ekipa, koja će u revanšu u Istanbulu za sedam dana biti mnogo bliža plasmanu na završni turnir ovog evorpskog takmičenja.

Imala je Zvezda šansu i podršku sa tribina veću nego u bilo kom meču ove sezone, imala i plus 7(75:68, u 35. minutu), ali je onda promašila napad. Usledio je skok u napadu a zatim i pokušaj Bakića da poentira smatrao je da je fauliran što sudija nije video, pa je posle prigovora bek Zvezde dobio tehničku grešku. Posle toga, Turci su zahvaljujući sjajnom Šumpertu stigli do povoljnog rezultata.

Ostaje revanš u Istanbulu, ostaje nada da bi crveno - beli mogli da naprave senazaciju, jer su sinoć pokazali da mogu da pariraju odličnom Bešiktašu.

CRVENA ZVEZDA- BEŠIKTAŠ 80:80 (20:17, 14:19, 25:22, 21:22)

Dvorana Pionir. Gledalaca: 4000. Sudije. Martin i Erezuelo (Španija), Posana (Italija).

CRVENA ZVEZDA: Marković 9, Đikanović 18(6 sk), Kuk 6(9-0 za tri), Kovač 6(4 sk), Raičević 5, Dragićević 22(5 sk), Lekić 2, Rondović, Cvetković 4, Šljivančanin 4, Bakić 4(4 sk).

BEŠIKTAŠ: Veseloglo, Šumpert 32, Ozer, Dalmau 5, Nicević 6, Ajdin, Feher 10, Drobnjak 12, Apodaka 8, Guler 4, Jagmur 3, Oskan.

CRTICE IZ PIONIRA

PODMLADAK UZ TEREN

Prvotimci Crvene zvezde su pred početak susreta izašli u pratnji najmlađih članova crveno - bele košarkaške porodice.

Svaki košarkaš vodio je po dvoje dece za ruku, a mališani su se posle toga smestili i pored samog terena i odatle pratili utakmicu.

APLAUZ RUKOMETAŠIMA

Specijalni gosti na ovom meču bili su rukometaši Crvene zvezde.

Mesto su pronašli na stolicama postavljenim odmah do terena, a prisutni u “Pioniru”, posle objave oficijelnog spikera, burnim aplauzom nagradili su ove sportiste.

DROBNjAK NA METI

Crvena zvezda je ovoga puta imala podršku sa tribina. Izgleda da je urodio plodom apel uprave tima sa Malog Kalemegdana, kojim su zamolili sve Zvezdaše da se okupe u beogradskoj dvorani i da pomognu ekipi da se plasira na fajnal eit ULEB kupa.

Na meti navijača Crvene zvzede našao se nekadašnji košarkaš Partizana, a danas Bešiktaša, Predrag Drobnjak. Pristalice crveno-belih se nisu ustezale da u negativnom kontekstu pominju porodicu iskusnog centra.
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od Dedza Car Sre 12 Mar 2008 - 16:52

SRBI NISU RASISTI
Senegalci iz redova „večitih rivala“ Laminu Dijara i Ibrahim Gaj kažu da se ne osećaju ugroženim posle divljačkog napada na fudbalera iz Gane u Čačku

Divljački napad grupe navijača čačanskog Borca na fudbalera iz Gane Salomona Opakua nije uzbudio tamnopute fudbalere Partizana i Crvene zvezde. Laminu Dijara i Ibrahim Gaj, uprkos novoj sramoti za naš narod, smatraju da Srbi nisu rasisti.

- Pročitao sam u novinama o slučaju mog kolege iz Gane i jedino što mogu da kažem je da se nisam uplašio, a da je krajnje vreme da fudbalska organizacija reaguje. Saznao sam da je policija pohapsila rasiste u Čačku i država je time uradila svoj deo posla. Odlično, sada Savez mora da preduzme mere. Mi smo zbog gluposti nekoliko navijača odigrali nekoliko utakmica pred praznim tribinama, kažnjeni smo i od UEFA - kaže Dijara.
Golgeter Partizana nikada nije doživeo sličnu neprijatnost u Beogradu, a ostaje pri ranijem stavu da bi prihvatio srpski pasoš i poziv selektora da igra za „orlove“.

- Srbi nisu rasisti, nikada na ulici nisam čuo ružnu reč ili da me je neko preteći pogledao. Idem u Čačak kad bude došlo vreme za meč s Borcem. Igrao bih i za Srbiju, samo se plašim da bih, u slučaju loših rezultata, prvo ja bio na tapetu pojedinim navijačima. Ipak je moja koža crne boje, a to bi nekome tada zasmetalo - zaključio je Senegalac.
Njegov sunarodnik, štoper Crvene zvezde Ibrahim Gaj kaže da bi i posle svega igrao u Čačku, jer je profesionalac.

- Profesionalac sam i sigurno bih igrao u Čačku. Mogu da me spreče jedino povreda ili kartoni. Rasista se ne plašim i njih jednostavno niti vidim niti čujem. Moj stav o tom problemu poznat je od ranije. Meni je najvažnije da me u Zvezdi gledaju kao da sam odrastao na Marakani - rekao je Ibrahim Gaj.
Senegalac je protekle sezone dva puta bio vređan na rasnoj osnovi. Prvo ga je u novembru 2006. vređao tadašnji trener kulskog Hajduka Nebojša Vučićević, koji ga je nazvao „crnčugom“, dok su ga prošlog proleća majmunskim urlicima počastili navijači Partizana.

- Ma, bolje je ne vraćati se na ono što je bilo. Nema potrebe da se bilo šta novo kaže. Sećam se da je bilo vređanja, ali mene to ne dotiče. Navijačima Partizana sam odgovorio na način koji su najbolje mogli da razumeju. Setiće se oni šta sam im poručio. Samo mi nije jasno zašto su me vređali, kad za Partizan igraju trojica fudbalera tamne puti - zaključio je Ibrahim Gaj.
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od nikmar Čet 13 Mar 2008 - 21:27

Crvena zvezda - Kolubara 38:28 ave

Sampioni! clapping

Perun ave
Maksa ave
Vukas ave
Kurbalija ave
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od nikmar Ned 16 Mar 2008 - 23:02

Bravo za odbojkasice!!

Kraljice nase ave
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od RamaPFC Uto 18 Mar 2008 - 22:31

Lukaš: "Najteži period u životu"

crvenazvezdafk.comPortugalac Žoao Nunjo Da Silva Kardozo Lukaš izjavio je da mu je trenutni period najgori u životu, s obzirom da je zbog srčanih problema morao da okonča fudbalsku karijeru. "Preživljavam sigurno najteže trenutke u životu. Želeo bih da se zahvalim svima u Crvenoj zvezdi na velikoj podršci koju mi pružaju. Teško mi je, ali to je život", rekao je Lukaš na konferenciji za novinare.

Lukaš će karijeru morati da za završi sa 28 godina, pošto je na lekarskim pregledima u Beogradu, Lisabonu i Padovi utvrdjeno da njegovo srce pri većim fizičkim naporima ispoljava znake aritmije.

Portugalac, koji je u Zvezdu stigao u letnjem prelaznom roku, moći će ipak normalno da nastavi da živi, iako trenutno ne zna čime će se baviti.

"Prvo ću otići kući da se odmorim, pošto su mi prethodna dva meseca psihički bila vrlo teška. Nisam još razmišljao čime ću se baviti, niti da li ću ostati u fudbalu", kazao je Lukaš, koji je poslednju utakmicu u karijeri odigrao 19. decembra u Bragi u Kupu UEFA.

"Ponosan sam što sam imao priliku da nosim dres Crvene zvezde, velikog kluba sa bogatom tradicijom. Jako mi je žao samo što se sve ovako završilo", dodao je Portugalac i obećao da će, ako se Zvezda okiti titulom prvaka Srbije, doći na proslavu.

Sportski direktor "crveno-belih" Goran Bunjevčević istakao je da je Lukaš ostavio vrlo dobar utisak u Zvezdi i izrazio veliko žaljenje zbog njegovog završetka karijere.

"Lukaš je bio pravi profesionalac, primer kako igrač treba da se ponaša u Crvenoj zvezdi. Najvažnije je, ipak, igračevo zdravlje", naveo je Bunjevčević i dodao da Zvezda neće zbog Lukaševog slučaja pooštravati lekarsku kontrolu prilikom dovodjenja fudbalera.

Portparol Zvezde Milan Bošković pojasnio je da je Lukaš po dolasku u Beograd bio podvrgnut istim testovima kao i onim u poslednja dva meseca i da tada nisu otkrivene bilo kakve anomalije.

Bunjevčević je, takodje, rekao da će uprava Zvezde do kraja nedelje razgovarati sa menadžerom Lukaša, koji je na leto potpisao trogodišnji ugovor, o načinu na koji će saradnja biti raskinuta.

B92

---------------------------------------------------------------------------------------

Mislim da covek zasluzuje oprostaj...
To u Portugalu sigurno nece dobiti, bilo bi steta kad bi ovo bio kraj ;)
RamaPFC
RamaPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 983
Godina : 27
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od nikmar Sre 19 Mar 2008 - 17:44

Cukaricki - Crvena zvezda 1:1 (penali 0:3)

Za Zvezdu dali golove: Milijas, a iz penala Blazic, Milovanovic i Ninkov ave
Smuci odbranio sva tri penala...

Za Cuku promasili neka dvojica i Nadj dodji
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena Zvezda 07/08 - Page 3 Empty Re: Crvena Zvezda 07/08

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu